A+ A A-

Nie było oficjalnego przecięcia wstęgi ani pokropienia wodą święconą – było uściśnięcie dłoni i symboliczne przekazanie przez zarząd Volkswagena nowej fabryki pracownikom. W ten sposób oficjalnie otwarto fabrykę Volkswagena Craftera w Białężycach.

Opublikowano w Gospodarka

Międzynarodowe jury złożone z dziennikarzy z 24 krajów zajmujących się tematyką samochodów użytkowych wskazało na nowego Craftera. Większy brat Transportera, skonstruowany przez Volkswagen Samochody Użytkowe został uznany za najlepszy samochód dostawczy 2017 roku.

Opublikowano w Gospodarka

Dwunastu uczniów pierwszej klasy w zawodzie mechanik precyzyjny z Zespołu Szkół Politechnicznych we Wrześni uroczyście rozpoczęło rok szkolny w Poznaniu.
Pierwszoklasiści o uczniowie klasy patronackiej Volkswagena Poznań.

Opublikowano w Oświata

Tydzień temu jako jedyni z Wrześni gościliśmy na światowej premierze Craftera. Teraz tylko dla nas o nowej fabryce – i nie tylko - mówi Jens Ocksen.

Opublikowano w Gospodarka

We wtorkową noc strażacy z terenu powiatu walczyli z pożarem stogu słomy w Białężycach.

Opublikowano w Września
poniedziałek, 04.07.2016, 09:40

Zobacz fabrykę VW od środka

 

W lipcu fani motoryzacji oraz nowoczesnych technologii będą mogli na własne oczy zobaczyć jak powstają samochody Volkswagena – Caddy, Caddy Maxi oraz różne wersje modelu T. Wszystko za sprawą kolejnej edycji „Letniego zwiedzania fabryki”, w ramach której chętne osoby będą mogły bezpłatnie zwiedzić poznańską fabrykę VW.

Opublikowano w Września

20 uczniów będzie liczyła nowa klasa o profilu mechanik precyzyjny, która od września będzie funkcjonować w Zespole Szkól Politechnicznych we Wrześni.

Opublikowano w Oświata

Kilkudziesięciu dostawców Volkswagena z całej Europy w zeszła środę wzięło udział w konferencji w zakładzie Craftera w Białężycach.

Opublikowano w Gospodarka
niedziela, 27.03.2016, 15:09

To już dwa lata z Volkswagenem (galeria)

W piątek 18 marca minęły dwa lata od ogłoszenia decyzji o lokalizacji nowej fabryki samochodów użytkowych marki Volkswagen.

Opublikowano w Gospodarka

Zespół Szkół Politechnicznych otwiera się na gimnazjalistów. Mogli oni zapoznać się z kierunkami nauczania oraz porozmawiać  z nauczycielami i uczniami. 

Opublikowano w Oświata
Strona 1 z 5

Społeczności

Wiadomości Wrzesińskie oraz Wydawnictwo KROPKA J.W.Śliwczyńscy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie oraz wykorzystywanie materiałów bez zgody, zabronione. Redakcja nie odpowiada za treści publikowane w komentarzach oraz w dyskusjach na forum dokładając jednak wszelkich starań do procesu moderacji tych naruszających netykietę.