A+ A A-

Nóż w plecy powiatu i szpitalna komisja jakości jedzenia (galeria)

wtorek, 24.01.2017, 18:44
Po lewej SLD, po prawej PiS Po lewej SLD, po prawej PiS  

Dzięki interwencji radnego Prawa i Sprawiedliwości Przemysława Hirschfelda dowiedzieliśmy się, że w szpitalu działa specjalna komisja, która ocenia jakość posiłków. Ale to nie jedyny „hit” z dzisiejszej sesji rady powiatu.

 Na sesji przyjmowanie uchwał odbywa się raczej bezrefleksyjnie i bez dyskusji. Nie inaczej było dzisiaj. Ciekawiej zrobiło się w punkcie wolne głosy i interpelacje radnych.
Przemysław Hirschfeld dostał odpowiedź od zarządu szpitala na interpelację z zeszłego miesiąca.  Przypomnijmy, że radny dopytywał się o jakość i smak posiłków szpitalu, a  te jego zdaniem są po prosty fatalnej jakości.
Jaką odpowiedź dostał radny PiS-u i jak to skomentował w piątek w Wiadomościach Wrzesińskich. Wtedy również napiszemy, dlaczego zdaniem nekielskiego radnego Janusza Balcerzaka (Samorządny Powiat) gmina Miłosław wbija nóż w plecy powiatowi. I co do tego ma lobby miłosławskie w starostwie i radzie powiatu. (tom)

Ostatnio zmieniany wtorek, 24.01.2017, 21:19

Najczęściej komentowane

najnowsze komentarze

Społeczności

Wiadomości Wrzesińskie oraz Wydawnictwo KROPKA J.W.Śliwczyńscy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie oraz wykorzystywanie materiałów bez zgody, zabronione. Redakcja nie odpowiada za treści publikowane w komentarzach oraz w dyskusjach na forum dokładając jednak wszelkich starań do procesu moderacji tych naruszających netykietę.