A+ A A-

Partia Korwina zaprasza na wykład o broni

wtorek, 24.01.2017, 11:49
Glock, "pistolet XXI wieku" Glock, "pistolet XXI wieku"  

Lokalne struktury partii Wolność oraz stowarzyszenie Endecja zapraszają na wykład Karola Nowackiego pt. „Prawo dotyczące broni w Polsce”.Karol Nowacki to wieloletni prezes stowarzyszenia Zbrojownia, który swoją funkcję pełnił do stycznia tego roku. Przez swoją działalność wpłynął na rozwój strzelectwa sportowego i kolekcjonerstwa broni w Wielkopolsce. 

Jest organizatorem spotkań strzeleckich, m.in. na terenie strzelnicy w Podstolicach. Integrują one osoby, które wspólnie chcą działać w celu popularyzacji strzelectwa sportowego. Członkowie stowarzyszenia Zbrojownia mogą starać się o pozwolenie na broń do celów sportowych i kolekcjonerskich. Właśnie prawo dotyczące broni w naszym kraju będzie tematem wykładu. 

– Wszystkich mieszkańców Wrześni i okolic, którzy chcą zapoznać się z tym problemem oraz interesują się strzelectwem sportowym lub kolekcjonerstwem broni serdecznie zachęcamy do przybycia – zaprasza Sebastian Michalak, przewodniczący wrzesińskiej Wolności.

Wykład Karola Nowackiego odbędzie się w poniedziałek 6 lutego o godz. 16:30 w salce wykładowej ośrodka szkolenia kierowców LOK przy ul. Ogrodowej 6.

Najczęściej komentowane

najnowsze komentarze

Społeczności

Wiadomości Wrzesińskie oraz Wydawnictwo KROPKA J.W.Śliwczyńscy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie oraz wykorzystywanie materiałów bez zgody, zabronione. Redakcja nie odpowiada za treści publikowane w komentarzach oraz w dyskusjach na forum dokładając jednak wszelkich starań do procesu moderacji tych naruszających netykietę.