A+ A A-

Wystartował Klub Obywatelski (galeria/wideo)

sobota, 21.01.2017, 12:44

O wolności słowa i wolności gospodarczej dyskutowani w piątek późnym popołudniem w Klubie Obywatelskim. Przypomnijmy, że Kluby Obywatelskie to w istocie odpowiedź środowiska Platformy Obywatelskiej na działalność popierających Prawo i Sprawiedliwość Klubów Gazety Polskiej.
We Wrześni gośćmi Klubu Obywatelskiego byli posłowie PO Iwona Śledzińska-Katarasińska oraz Adam Szejnfeld. Spotkanie było inauguracja działalności Klubu Obywatelskiego we Wrześni.
Niestety spotkanie nie cieszyło się byt dużym zainteresowaniem wrześnian. Większość gości to członkowie PO. Ale pojawili się także oponenci z innych partii i stowarzyszeń m.in. Robert Czwajda z Polski Razem Zjednoczonej Prawicy i Grzegorz Janiszewski z Klubu Gazety Polskiej. I to ich obecność ożywiła dyskusję.|
Więcej o tematach poruszanych w piątek oraz argumentach poszczególnych stron w piątkowym wydaniu „Wiadomości Wrzesińskich” (tom)

 

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 23.01.2017, 08:58

Najczęściej komentowane

najnowsze komentarze

Społeczności

Wiadomości Wrzesińskie oraz Wydawnictwo KROPKA J.W.Śliwczyńscy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie oraz wykorzystywanie materiałów bez zgody, zabronione. Redakcja nie odpowiada za treści publikowane w komentarzach oraz w dyskusjach na forum dokładając jednak wszelkich starań do procesu moderacji tych naruszających netykietę.