A+ A A-

Radny Dobrosielski protestuje i wychodzi z sesji (galeria)

poniedziałek, 14.11.2016, 20:13

Radny niezależny  Grzegorz Dobrosielski chce, aby nowo powstające osiedle na terenach potonsilowskich nosiło imię prezydenta prof. Lecha Kaczyńskiego. Dlatego w poniedziałek, kilka godzin przed sesją, złożył w biurze rady projekt odpowiedniej uchwały.Na sesji, która odbyła się dzisiaj rada w ogóle nie głosowała, aby włączyć ten projekt do porządku obrad. Oburzony radny, w ramach protestu, opuścił salę obrad.
Dlaczego rada nie głosowała na pomysłem radnego Dobrosielskiego? Jakie argumenty miał przewodniczący Waldemar Grześkowiak? Dlaczego, zdaniem Grzegorza Dobrosielskiego, nieżyjący prezydent powinien być patronem osiedla? O tym wszystkim w piątkowym wydaniu „Wiadomości Wrzesińskich”. (tom)

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 14.11.2016, 20:28

Najczęściej komentowane

najnowsze komentarze

Społeczności

Wiadomości Wrzesińskie oraz Wydawnictwo KROPKA J.W.Śliwczyńscy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie oraz wykorzystywanie materiałów bez zgody, zabronione. Redakcja nie odpowiada za treści publikowane w komentarzach oraz w dyskusjach na forum dokładając jednak wszelkich starań do procesu moderacji tych naruszających netykietę.