A+ A A-

Bieńko kontra Grześkowiak w studiu WWtv (wideo)

piątek, 28.10.2016, 11:35

Przewodniczący wrzesińskiej rady miejskiej Waldemar Grześkowiak i radny niezależny Zbigniew Bieńko w ostrej rozmowie w studiu WWtv.Zbigniew Bieńko, radny niezależny, od kilku miesięcy domaga się powołania komisji nadzwyczajnej pod przewodnictwem radnego niezależnego (w 21-osobowej radzie jest tylko dwóch radnych niezależnych: Zbigniew Bieńko oraz Grzegorz Dobrosielski, reszta to radni Unii Wrześnian), której zadaniem byłoby zbadanie wszystkich spraw związanych z kanalizacją w Słomowie na działkach burmistrza Tomasza Kałużnego (Unia Wrześnian) oraz szefa komisji rewizyjnej Piotra Matuszewskiego (Unia Wrześnian). 

Waldemar Grześkowiak (Unia Wrześnian), przewodniczący rady miejskiej, konsekwentnie odmawia powołania takiej komisji, argumentując, iż komisja taka już powstała i zakończyła swoje prace, nie znajdując żadnych nieprawidłowości. Przypomnijmy, że tamta komisja działała pod przewodnictwem… Grześkowiaka. Obaj panowie spotkali się w środę, 26. października w naszym studio w programie #Mampytanie, momentami było ostro…

Najczęściej komentowane

najnowsze komentarze

Społeczności

Wiadomości Wrzesińskie oraz Wydawnictwo KROPKA J.W.Śliwczyńscy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie oraz wykorzystywanie materiałów bez zgody, zabronione. Redakcja nie odpowiada za treści publikowane w komentarzach oraz w dyskusjach na forum dokładając jednak wszelkich starań do procesu moderacji tych naruszających netykietę.