A+ A A-

Starosta z wyróżnieniem od fundacji (galeria)

czwartek, 08.09.2016, 18:55
Starosta wrzesiński Dionizy Jaśniewicz Starosta wrzesiński Dionizy Jaśniewicz  

Fundacja Dzieci Wrzesińskich przyznała staroście wrzesińskiemu Dionizemu Jaśniewiczowi wyróżnienie za rozwój kultury, oświaty oraz różnych dziedzin życia społecznego w powiecie.Wyróżnienie wręczono staroście podczas sesji Rady Powiatu, która odbyła się 8 września w sali konferencyjnej Powiatowego Urzędu Pracy we Wrześni. 

– Fundacja Dzieci Wrzesińskich wyróżnia starostę za działanie na rzecz  organizacji pozarządowych, stowarzyszeń i fundacji naszego powiatu zrzeszonych w Forum Organizacji Pozarządowych działającym przy starostwie powiatowym – uzasadniała wybór Lilla Pylak, prezes Fundacji Dzieci Wrzesińskich. 

Dionizy Jaśniewicz nie ukrywał, że jest zaskoczony nagrodą. Stwierdził, że jest ona jedną z najcenniejszych, które otrzymał. (luk) 

 

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 12.09.2016, 11:35

Najczęściej komentowane

najnowsze komentarze

Społeczności

Wiadomości Wrzesińskie oraz Wydawnictwo KROPKA J.W.Śliwczyńscy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie oraz wykorzystywanie materiałów bez zgody, zabronione. Redakcja nie odpowiada za treści publikowane w komentarzach oraz w dyskusjach na forum dokładając jednak wszelkich starań do procesu moderacji tych naruszających netykietę.