A+ A A-

Duch generała czuwa nad ZSTiO (wideo/galeria)

piątek, 26.02.2016, 15:50

Zaczątek współpracy z nową szkołą i zacieśnienie więzi z dotychczasowymi partnerami zapewnił sobie Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących z okazji Dnia Patrona. Obchody, które odbyły się w piątek 26 lutego, połączone były z 125. rocznicą urodzin gen. dr. Romana Abrahama.

Przy grobie Abrahama na cmentarzu parafialnym społeczność szkolna spotkała się delegacją patronackiej jednostki – 17 Wielkopolskiej Brygady Zmechanizowanej w Międzyrzeczu. Stanęła tam także warta honorowa. 

Obchody z cmentarza przeniosły się do szkoły. Głównym punktem było tu podpisanie listu intencyjnego o współpracy z Wyższą Szkołą Bezpieczeństwa w Poznaniu. Współpraca będzie miała głównie charakter merytoryczny i kadrowy.

Nie zabrakło okolicznościowych przemówień i uczniowskich występów. Podsumowano także kilka szkolnych konkursów i plebiscytów.

Więcej o uroczystościach i wnioskach z nich płynących napiszemy w najbliższym wydaniu „WW”. (dai)

Ostatnio zmieniany piątek, 26.02.2016, 16:57

Najczęściej komentowane

najnowsze komentarze

Społeczności

Wiadomości Wrzesińskie oraz Wydawnictwo KROPKA J.W.Śliwczyńscy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie oraz wykorzystywanie materiałów bez zgody, zabronione. Redakcja nie odpowiada za treści publikowane w komentarzach oraz w dyskusjach na forum dokładając jednak wszelkich starań do procesu moderacji tych naruszających netykietę.