A+ A A-

Młodzież promuje zdrowie (wideo)

czwartek, 15.12.2016, 14:20

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna podsumowała dwa prozdrowotne konkursy „Nie daj szansy AIDS” i „Bądźmy zdrowi”. Prace młodzieży, które w tym roku na nie wpłynęły były bardzo interesujące.Wręczenie nagród laureatom odbyło się 9 grudnia w kinie Trójka.

Zadaniem konkursowym w  „Nie daj szansy AIDS" było w tym roku nakręcenie filmu, który pokazuje zależność między ryzykiem zakażenia wirusem HIV a uzależnieniem od narkotyków. Najlepsza okazała się praca Patrycji Bartylak, Anny Wawrzyniak i Kaliny Staszak, uczennic Zespołu Szkół w Orzechowie. Film dziewczyn zdobył też drugą nagrodę w etapie wojewódzkim.

W konkursie „Bądźmy zdrowi” zwyciężyła Wiktoria Sendurkiewicz z Gimnazjum nr 2 we Wrześni. Wykonała ona najlepszy plakat promujący zdrowe odżywianie. Poniżej zwycięskie prace. (jog)

 

 

 

 

 

Ostatnio zmieniany czwartek, 15.12.2016, 23:13

Najczęściej komentowane

najnowsze komentarze

Społeczności

Wiadomości Wrzesińskie oraz Wydawnictwo KROPKA J.W.Śliwczyńscy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie oraz wykorzystywanie materiałów bez zgody, zabronione. Redakcja nie odpowiada za treści publikowane w komentarzach oraz w dyskusjach na forum dokładając jednak wszelkich starań do procesu moderacji tych naruszających netykietę.