A+ A A-

Tak bawi się gimnazjum. Dziewczyny skatowały chłopaka (wideo)

piątek, 28.10.2016, 06:00
Kadry z nagrania Kadry z nagrania  

Dwie nastoletnie dziewczyny na oczach rówieśników brutalnie pobiły 13-letniego chłopaka. Agresywnymi uczennicami zajęła się wrzesińska policja.Grupa uczniów Gimnazjum nr 2 we Wrześni po zakończeniu lekcji gromadzi się na terenie między blokami przy ul. Chrobrego. Celem ich drwin i zaczepek staje się 13-letni chłopiec, uczeń pierwszej klasy gimnazjum. 15-letnia dziewczyna ma do niego wyraźne pretensje. Potrząsa nim, każe mu głośno powtarzać pewne słowa. Po chwili dołącza do niej 14-letnia koleżanka. 

Dziewczyny podpuszczane przez gapiów stają się coraz bardziej agresywne. Uderzają chłopaka rękami, kolanami, szarpią, zadają ciosy z wyskoku. Kiedy gimnazjalista usiłuje odejść, napastniczki przyciągają go z powrotem w miejsce, gdzie stoją ich rówieśnicy, wyraźne rozbawieni całą sytuacją. Nie reagują na uwagi dorosłych stających w obronie bitego ucznia. 

Dziewczyny znęcały się nad chłopakiem w czwartek 13 października przez kilka minut. Całość została nagrana przez jednego z obserwatorów bójki. Filmiki błyskawicznie obiegły szkołę. W poniedziałek trafiły do dyrekcji. 

Jak zareagował na nie dyrektor Stefan Tomczak, a jak wicedyrektor Violetta Koszarek? Jakie konsekwencje zostały wyciągnięte? Jak do sprawy podeszła policja? Co grozi brutalnym dziewczynom? Co na to wszystko sami uczniowie gimnazjum? O tym wszystkim piszemy w aktualnym wydaniu „WW”.

Ostatnio zmieniany piątek, 28.10.2016, 08:55

Najczęściej komentowane

najnowsze komentarze

Społeczności

Wiadomości Wrzesińskie oraz Wydawnictwo KROPKA J.W.Śliwczyńscy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie oraz wykorzystywanie materiałów bez zgody, zabronione. Redakcja nie odpowiada za treści publikowane w komentarzach oraz w dyskusjach na forum dokładając jednak wszelkich starań do procesu moderacji tych naruszających netykietę.