Piękni, młodzi, uśmiechnięci -  w sobotę 28 stycznia uczniowie techników Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących zatańczyli studniówkowego poloneza.
W piątek 27 stycznia poloneza zatańczyli maturzyści z Liceum Ogólnokształcącego, które wchodzi w skład Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących.   
Sześć klas maturalnych z Liceum Ogólnokształcącego bawi się dziś (21 stycznia) w Pałacu na Opieszynie na studniówce. 
Rozpoczął się sezon studniówek. We Wrześni pierwsi (20 stycznia) do tradycyjnego tańca stanęli uczniowie Zespołu Szkół Politechnicznych.
Po raz czternasty na dziedzińcu Zespołu Szkół Politechnicznych we Wrześni odbyło się wspólne kolędowanie.
Laureaci konkursu "Zdrowo jemy, ładnie wyglądamy i długo żyjemy" odebrali nagrody w WOK-u.
Przy Samorządowej Szkole Podstawowej nr 2 we Wrześni rozpoczęła się budowa sali gimnastycznej. 
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna podsumowała dwa prozdrowotne konkursy „Nie daj szansy AIDS” i „Bądźmy zdrowi”. Prace młodzieży, które w tym roku na nie wpłynęły…
Przy Zespole Szkół nr 1 we Wrześni od marca trwa budowa sali gimnastycznej. Prace znacznie wyprzedzają przyjęty harmonogram.
20 listopada obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka
W bibliotece szkolnej Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących czytanie jest prawdziwą przygodą. 9 listopada uczniowie mieli okazję wziąć udział w "Nocy z kryminałem".
Do połowy przyszłego roku potrwa rozbudowa Zespołu Szkół w Otocznej. Inwestycja będzie kosztować urząd gminy 1 923 998,25 zł.  
Służba wojskowa w obronie terytorialnej jest propozycją przede wszystkim dla młodzieży. Można tutaj zdobyć nawet szlify oficerskie Wojska Polskiego.
Dwie nastoletnie dziewczyny na oczach rówieśników brutalnie pobiły 13-letniego chłopaka. Agresywnymi uczennicami zajęła się wrzesińska policja.
Od kilku dni wszystkie wejścia do wrzesińskich szkół ponadgimnazjalnych są wyposażone w czytniki kart. 

Najczęściej komentowane

najnowsze komentarze

Społeczności

Wiadomości Wrzesińskie oraz Wydawnictwo KROPKA J.W.Śliwczyńscy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie oraz wykorzystywanie materiałów bez zgody, zabronione. Redakcja nie odpowiada za treści publikowane w komentarzach oraz w dyskusjach na forum dokładając jednak wszelkich starań do procesu moderacji tych naruszających netykietę.