A+ A A-

Operetka Kijowska zawita do Wrześni

poniedziałek, 14.12.2015, 14:34

Noworoczna Gala Operetkowa w wykonaniu solistów Teatru Narodowego Operetki Kijowskiej odbędzie się 2 stycznia we Wrzesińskim Ośrodku Kultury.Bilety na to wydarzenie – w cenie 40 zł – można nabyć w sekretariacie ośrodka kultury. Bez problemu wejściówki można zakupić także poprzez stronę www.kupbilecik.pl lub www.biletyna.pl

Uwaga! W piątkowym wydaniu „Wiadomości Wrzesińskich” ogłosimy konkurs, w którym do wygrania będą dwa podwójne bilety na operetkową galę. Szczegółów prosimy szukać na stronie Czytelników.

Podczas Noworocznej Gali Operetkowej będzie można „Pójść na małe Randez voux”  z Dymitrem Ivantschenko. Z kolei Tetiana Czaban śpiewać będzie arię „Miłość to niebo na ziemi”. Na scenie wystąpi też Alexandra Ostrovskiy i Natalia Usatiuk.

Organizatorzy koncertu zapewniają, że miłośnicy operetkowych duetów miłosnych usłyszą dwa największe przeboje, czyli „Co się dzieje, oszaleję” z Księżniczki Czardasza, a także utworu bez którego nie ma prawa odbyć się żaden koncert operetkowy – „Usta milczą , dusza śpiewa”.

– Znakomitą większość programu artyści wykonają w języku polskim , ale największą atrakcją koncertu będzie…. O tym dowiedzą się tylko ci, którzy zdecydują się na zakup biletów – informują organizatorzy. (luk)

Ostatnio zmieniany wtorek, 15.12.2015, 10:04

Najczęściej komentowane

najnowsze komentarze

Społeczności

Wiadomości Wrzesińskie oraz Wydawnictwo KROPKA J.W.Śliwczyńscy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie oraz wykorzystywanie materiałów bez zgody, zabronione. Redakcja nie odpowiada za treści publikowane w komentarzach oraz w dyskusjach na forum dokładając jednak wszelkich starań do procesu moderacji tych naruszających netykietę.