A+ A A-

Prowincjonalia po raz 24 (galeria/wideo)

środa, 01.02.2017, 19:36

W środę po południu w kinie Trójka rozpoczął się XXIV Ogólnopolski Festiwal Sztuki Filmowej Prowincjonalia. Przegląd filmów potrwa cztery dni skończy się w nocy z soboty na niedzielę. Wtedy to laureaci odbiorą specjalne nagrody, czyli statuetki Jańcia Wodnika.

 W tę noc zostanie wręczona nagroda honorowa. W tym, roku odbierze ją Anna Seniuk. Aktorka przyjedzie do Wrześni dzień wcześniej. W piątek po godzinie 17.00 w ramach tzw. Wieczernika Literackiego spotka się widzami. Opowie o książce „Anna Seniuk. Nietypowa baba jestem” - wywiadu przeprowadzonego przez córkę aktorki Magdalenę Małecką-Wippich.
Festiwal rozpoczął pokaz filmu dokumentalnego  „Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham” w reżyserii Pawła Łozińskiego. (tom)

Ostatnio zmieniany czwartek, 02.02.2017, 09:58

Najczęściej komentowane

najnowsze komentarze

Społeczności

Wiadomości Wrzesińskie oraz Wydawnictwo KROPKA J.W.Śliwczyńscy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie oraz wykorzystywanie materiałów bez zgody, zabronione. Redakcja nie odpowiada za treści publikowane w komentarzach oraz w dyskusjach na forum dokładając jednak wszelkich starań do procesu moderacji tych naruszających netykietę.