A+ A A-

Jak pięknie zagrali w szczytnym celu (galeria/wideo)

piątek, 27.01.2017, 21:54
Fragmient "Królowej śnieżki na wesoło" Fragmient "Królowej śnieżki na wesoło"  

Pełna sala widzów Wrzesińskiego Ośrodka Kultury oklaskiwała występy samorządowców, nauczycieli i dzieci podczas koncertu na rzecz chorej Katarzyny Matysiak z Ciemierowa.W piątkowy wieczór na deskach domu kultury wystąpili nauczyciele i pracownicy oświaty ze Szkoły Podstawowej w Bieganowie, którzy wystawili adaptację „Kopciuszka”, z kolei samorządowcy z gminy Kołaczkowo zaprezentowali inscenizację „Królewnę śnieżkę”.

Wychowankowie OWDiR-u pokazali „Rzepkę” Juliana Tuwima. Śpiewał wicestarosta Waldemar Grzegorek, solo i z rodziną jako Grzegorek Family.

Dochód z imprezy zostanie przeznaczony na leczenie Katarzyna Matysiak, u której wykryto torbiel pnia mózgu oraz malformacje tętniczo-żylne mózgu. (fib)

 

Ostatnio zmieniany piątek, 27.01.2017, 23:56

Najczęściej komentowane

najnowsze komentarze

Społeczności

Wiadomości Wrzesińskie oraz Wydawnictwo KROPKA J.W.Śliwczyńscy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie oraz wykorzystywanie materiałów bez zgody, zabronione. Redakcja nie odpowiada za treści publikowane w komentarzach oraz w dyskusjach na forum dokładając jednak wszelkich starań do procesu moderacji tych naruszających netykietę.