A+ A A-

Charytatywne spektakle dla Kasi Matysiak (wideo/galeria)

piątek, 13.01.2017, 13:29

We Wrzesińskim Ośrodku Kultury trwają próby do spektaklu „Królewna śnieżka na wesoło”. Dochód z przedstawień, które odbędą się 27 stycznia zostanie przekazany na pomoc chorej Kasi Matysiak z Ciemierowa.Spektakl zaplanowany jest na 27 stycznia o godz. 18.00. W przedstawieniu „Królewna śnieżka na wesoło” występują samorządowcy z gminy Kołaczkowo.

Premiera spektaklu odbyła się w grudniu ubiegłego roku w Urzędzie Gminy w Kołaczkowie. Teraz aktorzy przenoszą się na większą scenę. 12 stycznia odbyła się pierwsza próba.

Tego samego dnia na scenie pojawią się pracownicy Szkoły Podstawowej w Bieganowie, którzy wystawią sztukę „Kopciuszek”, która swoją premierę miała w październiku. Przedstawienie to zostało ciepło przyjęte przez lokalną społeczność.

27 stycznia ze swoim repertuarem wystąpi wicestarosta Waldemar Grzegorek, na scenie pojawią się także dzieciaki z Ośrodka Wspomagania Dziecka i Rodziny w Kołaczkowie. Bilet na spektakle kosztuje 10 zł. Do nabycia we WOK-u lub aktorów grających w przestawieniu.

Dochód zostanie przeznaczony na pomoc  26-letniej  Kasi Matysiak z Ciemierowa, u której wykryto torbiel pnia mózgu oraz malformacje tętniczo-żylne mózgu. Konieczna jest operacja w klinice w Hanowerze. Jej koszt to 400 tys. zł.
Pani Katarzynie można pomóc wpłacając 1 % podatku.

Wystarczy w rozliczeniu rocznym, w rubryce "WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO (OPP)"
W polu "KRS" wpisać: 0000186434,
W polu "Wnioskowana kwota" - kwotę, którą chcemy przekazać, czyli nie więcej niż 1% podatku należnego.
W polu "Cel szczegółowy 1%" wpisujemy: „541/M Katarzyna Matysiak”

Pani Kasi, można także pomóc wpłacają dowolną kwotę na konto:

Fundacja Osobom Niepełnosprawnym „Słoneczko”, 77-400 Złotów, Stawnica 33. Spółdzielczy Bank Ludowy Zakrzewo O/Złotów. Nr konta: 89894400030000208820000010, koniecznie z dopiskiem „541/M Katarzyna Matysiak – darowizna”.

Ostatnio zmieniany sobota, 14.01.2017, 11:36

Najczęściej komentowane

najnowsze komentarze

Społeczności

Wiadomości Wrzesińskie oraz Wydawnictwo KROPKA J.W.Śliwczyńscy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie oraz wykorzystywanie materiałów bez zgody, zabronione. Redakcja nie odpowiada za treści publikowane w komentarzach oraz w dyskusjach na forum dokładając jednak wszelkich starań do procesu moderacji tych naruszających netykietę.