A+ A A-

Z Lutnią od kolęd do melodii PRL-u (galeria)

niedziela, 08.01.2017, 20:23

Chór Lutnia nie przestaje eksperymentować i bawić się swoimi występami.Noworoczny wstęp najstarszego wiekiem i najmłodszego duchem wrzesińskiego chóru odbył się w niedzielę wieczorem w ośrodku kultury.

Zaczęło się nietypowo od występu kwintetu dętego usytuowanego za publicznością. Dalej było równie ciekawie. Po części kolędowej przyszedł bowiem czas na melodie PRL-u śpiewane w scenografii partyjnego plenum. Był to zaledwie przedsmak większego koncertu zaplanowanego na kwiecień.

Występ z dowcipem i swadą prowadził dyrygent i odnowociel zespołu, Przemysław Piechocki. Więcej o tym wydarzeniu będzie można przeczytać w najbliższym wydaniu "Wiadmości Wrzesińskich". (dai)

Ostatnio zmieniany niedziela, 08.01.2017, 20:32

Najczęściej komentowane

najnowsze komentarze

Społeczności

Wiadomości Wrzesińskie oraz Wydawnictwo KROPKA J.W.Śliwczyńscy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie oraz wykorzystywanie materiałów bez zgody, zabronione. Redakcja nie odpowiada za treści publikowane w komentarzach oraz w dyskusjach na forum dokładając jednak wszelkich starań do procesu moderacji tych naruszających netykietę.