A+ A A-

Kościół Jadwigi za mały na Golców (galeria)

sobota, 07.01.2017, 22:39

Ok. 3,5 tys. osób jakimś cudem zmieściło się w kościele pw. Św. Jadwigi we Wrześni na koncercie Golec uOrkiestry.Występ sponsorowany przez urząd gminy odbył się w sobotę po wieczornej mszy. Już podczas nabożeństwa nie było miejsc siedzących, a po nim wierni szczelnie wypełnili wszystkie miejsca stojące. Wielu chętnych nie zmieściło się w kościele i słuchało koncertu na mrozie.

Występ trwał niemal dwie godziny. Bracia Golcowie wraz z licznym zespołem zagrali najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki. Zmieniali przy tym instrumenty, śpiewali, mówili góralską gwarą i angażowali publiczność. 

Po koncercie długo rozdawali autografy i pozowali do wspólnych zdjęć. Jak całe wydarzenie skomentowali sami artyści i proboszcz? O tym będzie można przeczytać w najbliższym wydaniu "Wiadomości Wrzesińskich". (dai)

Ostatnio zmieniany sobota, 07.01.2017, 22:45

Najczęściej komentowane

najnowsze komentarze

Społeczności

Wiadomości Wrzesińskie oraz Wydawnictwo KROPKA J.W.Śliwczyńscy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie oraz wykorzystywanie materiałów bez zgody, zabronione. Redakcja nie odpowiada za treści publikowane w komentarzach oraz w dyskusjach na forum dokładając jednak wszelkich starań do procesu moderacji tych naruszających netykietę.