A+ A A-

Zenkomania nie do opisania (galeria)

niedziela, 04.12.2016, 17:51

Wszyscy jesteśmy z nim po imieniu. Fenomenalny Zenek Martyniuk drugi raz w tym roku zdobył Wrześnię.Jego kariera to socjologiczny fenomen. Rozchwytywany i uwielbiany gwiazdor disco-polo przyciąga komplety publiczności wszędzie, gdzie się pojawi.

Także niedzielny koncert we Wrzesińskim Ośrodku był frekwencyjnym sukcesem. Stłoczeni widzowie byli tak spragnieni widoku swojego idola, że wygwizdali przedłużający się support duetu Casanova.

Gdy lider Akcentu wreszcie pojawił się na scenie, po sali przeszedł ryk radości, a w górę wystrzeliły ręce z telefonami nastawionymi na filmowanie.

Wszystkie kolejne piosenki traktowały o miłości, a towarzysząca im "muzyka" z organów elektrycznych była tak głośna, że wprawiała w drżenie ściany WOK-u. Był to drugi wrzesiński występ Zenka Martyniuka w tym roku, pierwszy odbył się latem na rynku z inicjatywy ratusza. 

Więcej o występie i fenomenie gwiazdora będzie można przeczytać w najbliższym wydaniu "Wiadmości Wrzesińskich" (dai)

Ostatnio zmieniany wtorek, 06.12.2016, 11:02

Najczęściej komentowane

najnowsze komentarze

Społeczności

Wiadomości Wrzesińskie oraz Wydawnictwo KROPKA J.W.Śliwczyńscy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie oraz wykorzystywanie materiałów bez zgody, zabronione. Redakcja nie odpowiada za treści publikowane w komentarzach oraz w dyskusjach na forum dokładając jednak wszelkich starań do procesu moderacji tych naruszających netykietę.