Film w reżyserii Jana P. Matuszyńskiego opowiadający historię życia rodziny Beksińskich, Zdzisława słynnego malarza oraz Tomka dziennikarza muzycznego i tłumacza, "Ostatnia rodzina" zdobył…
W środę po południu w kinie Trójka rozpoczął się XXIV Ogólnopolski Festiwal Sztuki Filmowej Prowincjonalia. Przegląd filmów potrwa cztery dni skończy się w…
Pełna sala widzów Wrzesińskiego Ośrodka Kultury oklaskiwała występy samorządowców, nauczycieli i dzieci podczas koncertu na rzecz chorej Katarzyny Matysiak z Ciemierowa.
Soliści Narodowego Teatru Operetki Kijowskiej wystąpili we Wrześni z koncertem karnawałowym.
Informujemy, że termin najbliższego koncertu operetkowego w WOK-u nie uległ zmianie. Soliści Operetki Kijowskiej zaśpiewają w niedzielę 22 stycznia o 16.00.
Znamy już wykonawców, którzy wystąpią na tegorocznym Wrzesińskim Weekendzie Majowym.
We Wrzesińskim Ośrodku Kultury trwają próby do spektaklu „Królewna śnieżka na wesoło”. Dochód z przedstawień, które odbędą się 27 stycznia zostanie przekazany na…
Chór Lutnia nie przestaje eksperymentować i bawić się swoimi występami.
Ok. 3,5 tys. osób jakimś cudem zmieściło się w kościele pw. Św. Jadwigi we Wrześni na koncercie Golec uOrkiestry.
Najbliższy weekend upłynie jeszcze w bożonarodzeniowych klimatach. We Wrześni odbędą się trzy koncerty kolędowe.
7. grudnia br. do Związku Polskich Artystów Fotografików dostał się Piotr Nowak. To duży sukces wrzesińskiego twórcy i pasjonata.
Impreza pod hasłem Liceum Potrafi z ilości występów przeszła w jakość
Zespół folklorystyczny „Ziemia Wrzesińska” odwiedził dzieci z niepublicznego przedszkola „Bajka” we Wrześni.
Wszyscy jesteśmy z nim po imieniu. Fenomenalny Zenek Martyniuk drugi raz w tym roku zdobył Wrześnię.
Listopad był niezwykle owocnym miesiącem dla Michała Witolda Gajdy. Poeta z Wrześni  otrzymał niedawno dwie znaczące nagrody literackie.

Najczęściej komentowane

najnowsze komentarze

Społeczności

Wiadomości Wrzesińskie oraz Wydawnictwo KROPKA J.W.Śliwczyńscy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie oraz wykorzystywanie materiałów bez zgody, zabronione. Redakcja nie odpowiada za treści publikowane w komentarzach oraz w dyskusjach na forum dokładając jednak wszelkich starań do procesu moderacji tych naruszających netykietę.