A+ A A-

Tabliczka powstańca wielkopolskiego

środa, 06.07.2016, 20:37
Tak wygląda okolicznościowa tabliczka powstańcza Tak wygląda okolicznościowa tabliczka powstańcza  

Trwa akcja znakowania grobów powstańców wielkopolskich na terenie powiatu wrzesińskiego i gnieźnieńskiego. Wnioski można składać do 15 września br.Akcja ma na celu nieodpłatne znakowanie – okolicznościową tabliczką - grobów powstańców, które znajdują się na terenie powiatów: gnieźnieńskiego i wrzesińskiego.

Propozycja skierowana jest do rodzin powstańców, bo owa tabliczka będzie montowana tylko za ich zgodą.

Osoby zainteresowane mogą zgłaszać się do Muzeum Regionalnego we Wrześni lub do biura senatora Roberta Gawła w Gnieźnie.

Więcej informacji na stronie: www.powstaniewrzesnia.pl

Organizatorami akcji są: Stowarzyszenie Kibiców Lecha Poznań, senator  Robert Gaweł, Towarzystwo Pamięci Powstania Wielkopolskiego 1918/1919 koło nr 6 w Gnieźnie. Gimnazjum nr 2 im. Powstańców Wielkopolskich 1918/19 w Gnieźnie, Towarzystwo Pamięci Powstania Wielkopolskiego we Wrześni, Muzeum Regionalne we Wrześni, Starosta Wrzesiński. (fib)

Ostatnio zmieniany środa, 06.07.2016, 20:47

Społeczności

Wiadomości Wrzesińskie oraz Wydawnictwo KROPKA J.W.Śliwczyńscy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie oraz wykorzystywanie materiałów bez zgody, zabronione. Redakcja nie odpowiada za treści publikowane w komentarzach oraz w dyskusjach na forum dokładając jednak wszelkich starań do procesu moderacji tych naruszających netykietę.