A+ A A-

Nowe „WW” - Prosto z redakcji (wideo)

czwartek, 24.11.2016, 16:27

Dziennikarze tradycyjnie polecają swoje teksty na dzień przed ukazaniem się gazety.Już w piątek 25 listopada!

Psiarnia umieralnia

We wrzesińskim schronisku miesiącami panowała parwowiroza. Psy chorowały i umierały, ale weterynarz nie widział potrzeby  dezynfekcji. 

Głusi na protesty

Wbrew mieszkańcom i aktywistom wrzesiński ratusz dalej forsuje budowę tzw. centrum przesiadkowego. Gmina pozyskała właśnie ogromne dofinansowanie na ten cel. 

Bez honoru

„Tomasz Kałużny nie ma honoru” – poseł Krzysztof Ostrowski z PiS-u bez litości ocenia zamieszanie wokół burmistrza Wrześni.

Doctor Strange

Piotr Skalski kieruje jednocześnie oddziałami anestezjologii i intensywnej terapii w czterech szpitalach. Jak to możliwe? 

Bunt farmaceutów

Wrzesińscy aptekarze solidarnie rezygnują z prowadzenia dyżurów nocnych, weekendowych i świątecznych.

Krwawa klatka

To była kwestia czasu. Zgodnie z zapowiedziami oktagon MMA znowu stanie w hali przy ul. Kosynierów we Wrześni. 

Żartowniś posiedzi

34-latek w ciągu dwóch dni aż czterokrotnie informował o podłożeniu bomby. Został zatrzymany tuż po wszczęciu ostatniego alarmu.

Wirtualnie zakręcony

Pan Gerard z Wrześni perfekcyjnie potrafi podkręcać kule. Bowlingowe pojedynki z zawodnikami z całego świata toczy często z kanapy w swoim mieszkaniu.

 

- Miłosław - Państwowa Inspekcja Pracy przeprowadza kontrolę w Zakładzie Gospodarki Komunalnej w Miłosławiu. Inspektorzy sprawdzają, czy nie dochodzi tam do łamania praw pracowniczych.

- Nekla - Debata dotycząca referendum w sprawie wykupu parku zgromadziła głównie zwolenników przejęcia pałacu i okolic.

- Pyzdry - Po kilkunastoletniej przerwie w Pyzdrach doszło do reaktywacji harcerstwa. Okazuje się, że jego idee są wciąż żywe.

- Kołaczkowo - Świnie są w niebezpieczeństwie. Urzędnicy informowali rolników, w jaki sposób zapobiec rozprzestrzenianiu się afrykańskiego pomoru świń na terenie powiatu.

 

A także kroniki policyjne i strażackie, informacje sportowe, strony rozrywkowe z konkursami, kwestionariusz osobowy, „Sroty-pierdoty”, odpowiedzi na interwencje Czytelników, spis noworodków, nekrologi, ogłoszenia drobne, kupony rabatowe, program telewizyjny, informatory, felietony… i wiele, wiele więcej – tylko w najnowszym wydaniu „Wiadomości Wrzesińskich”.

 

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 28.11.2016, 12:29

Społeczności

Wiadomości Wrzesińskie oraz Wydawnictwo KROPKA J.W.Śliwczyńscy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie oraz wykorzystywanie materiałów bez zgody, zabronione. Redakcja nie odpowiada za treści publikowane w komentarzach oraz w dyskusjach na forum dokładając jednak wszelkich starań do procesu moderacji tych naruszających netykietę.