A+ A A-

Rabat na Kongres Marketingu w Poznaniu 15-16 listopada

poniedziałek, 31.10.2016, 14:48

Tylko dla czytelników „Wiadomości Wrzesińskich” mamy rabat na zakup biletu na Golden Marketing Conference 2016 w Poznaniu.Druga edycja Golden Marketing Conference odbędzie się już 15-16 listopada w Sali Ziemi na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Jak mówią sami organizatorzy – ten kongres marketingu będzie niezwykły. Dlaczego?

Na większości marketingowych konferencji wykłady są liczne i krótkie. Prelegenci w kilkanaście minut muszą wyczerpać temat – to oczywiście nie jest możliwe. Właśnie dlatego organizatorzy Golden Marketing Conference postawili nie na ilość, ale na jakość i zaprosili trzynastu ekspertów z branży - świetnych praktyków, ludzi z ogromną charyzmą, którzy przekażą uczestnikom wiedzę i doświadczenie z humorem i zaangażowaniem. To gwarancja fachowości i najlepiej wykorzystanego czasu.

Hasłem przewodnim Konferencji jest: BE MORE HUMAN!, a innowacyjne technologie, personalizacja i neuropsychologia to jej główne tematy. Choć Marketing Automation, geolokalizacja, dane behawioralne i neuronauka brzmią trochę jak czarna magia, to właśnie one sprawiają, że marketing staje się ludzki. Wszyscy przecież jesteśmy wyjątkowi i właśnie tak chcemy być traktowani. Istotne jest, aby pamiętać, że najważniejszy jest człowiek, dopiero później marketing i cała reklamowa machina.

Uczestnicy będą mieli szansę wziąć udział w prelekcjach prowadzonych przez min. z prof. Rafałem Ohme, Rafałem Brzoską, Mateuszem Grzesiakiem, Pawłem Tkaczykiem, Januszem Kamińskim i Joanną Janowicz. Jednak Golden Marketing Conference to nie tylko merytoryczne, pogłębione, inspirujące wykłady, ale także praktyczne warsztaty, na których będzie można poznać innowacyjne narzędzia marketingowe w działaniu.

Prowadzisz firmę? Jesteś odpowiedzialny za marketing? Jako freelancer zajmujesz się reklamą? Jeśli tylko marketing jest Ci bliski - musisz się tu pojawić!

Rabat można uzyskać TUTAJ. Hasło do kuponu rabatowego brzmi: partnerstwo

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 31.10.2016, 14:53

Społeczności

Wiadomości Wrzesińskie oraz Wydawnictwo KROPKA J.W.Śliwczyńscy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie oraz wykorzystywanie materiałów bez zgody, zabronione. Redakcja nie odpowiada za treści publikowane w komentarzach oraz w dyskusjach na forum dokładając jednak wszelkich starań do procesu moderacji tych naruszających netykietę.