A+ A A-

Uwaga, konkurs! Atrakcyjne nagrody czekają!

piątek, 09.09.2016, 13:42

Jeżeli lubisz rywalizację i chcesz sprawdzić swoje umiejętności jako handlowiec, możesz wziąć udział w konkursie organizowanym przez redakcję „Wiadomości Wrzesińskich”.Konkurs Profesjonalny Sprzedawca kierujemy do wszystkich, którzy sprzedają nasz tygodnik. Bardzo wielu z Was, drodzy Państwo, jest z nami już długie lata. Nierzadko pomagacie nam rozprowadzać „Wiadomości Wrzesińskie” od samego początku ich istnienia. Bardzo serdecznie za to dziękujemy! 

Doceniamy to i dlatego organizujemy konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Są to m.in.: bony o wartości 1000 i 700 złotych dla zwycięzców w dwóch kategoriach oraz 10 bonów po 100 złotych i 10 bonów po 50 złotych.

Bardzo prosimy, zapoznajcie się Państwo z REGULAMINEM KONKURSU i jeżeli zdecydujecie się wziąć w nim udział, dostarczcie osobiście lub prześlijcie swoje zgłoszenie i jednocześnie zgodę na udział w konkursie na adres redakcji. Może być też mejlowo: redakcja@wrzesnia. info.pl.

Serdecznie zapraszamy do naszej zabawy, która jednocześnie daje możliwość wygrania atrakcyjnych nagród, a także jest okazją do darmowej reklamy Waszego sklepu czy innego punktu sprzedaży. W wielotygodniowym cyklu prezentacji punktów sprzedaży gazety chcemy Was odwiedzić, zrobić Wam zdjęcie, napisać parę zdań o punkcie i opublikować zarówno na łamach „WW”, jak i w internecie. Jak to może wyglądać, możecie Państwo zobaczyć poniżej.

Szczegółowych informacji o konkursie udzieli Natalia Pacanowska (e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. , tel. 61 664 17 13, kom. 513 832 879).

 

Anna Kurek ze sklepu Społem 
Ten sklep Powszechnej Spółdzielni Spożywców Społem mieści się we Wrześni przy ul. Kwidzyńskiej 10. To dosyć duży, klimatyzowany pawilon spożywczo-przemysłowy, otwarty od poniedziałku do soboty w godzinach 6.00–21.00, w niedziele od 9.00 do 17.00. W godzinach popołudniowych spory tłumek czeka na świeże pieczywo ze społemowskiej piekarni. Smaczne pieczywo i ciasto są dużym atutem sklepu. Znajdziemy tu nabiał z miejscowej mleczarni oraz wędliny z masarni Paszak w Pyzdrach. Jest tu miła obsługa, a także duży wybór alkoholu i różnych gatunków zimnego piwa.

 

Joanna Wojtasińska z Trafiki
Trafika Tabak Polska mieści się w budynku Kauflandu przy ulicy Miłosławskiej 10. To bardzo często odwiedzany przez klientów sklep. Czynny siedem dni w tygodniu, od poniedziałku do soboty od 7.00 do 22.00, w niedziele od 7.00 do 21.00. Znajdziemy w nim szeroki wybór papierosów, tytoniu i akcesoriów dla palaczy. Jest tu także jeden z największych w mieście wybór dzienników, czasopism i magazynów. Są również krzyżówki i książeczki dla dzieci, a także torebki i papier do pakowania prezentów. Gdy wejdzie ktoś spragniony, to może kupić napoje w małych butelkach, prosto z lodówki.

 

Piotr Dobrucki, pawilon Kołaczkowo
Sklep Przemysłowy w pawilonie w Kołaczkowie przy ul. Wrzesińskiej 32. Od 20 lat prowadzą go państwo Katarzyna i Piotr Dobruccy. Sklep jest czynny codziennie od 8.00 do 16.00 i w soboty od 8.00 do 13.00. Klienci mogą tutaj znaleźć bardzo szeroki asortyment towarów przemysłowych, a także kupić prasę. To również punkt usługowy – przyjmowana jest tu odzież do pralni chemicznej, obuwie do naprawy, świadczona jest usługa ksero. Pan Piotr prowadzi także ubezpieczenia. Sklep znajduje się w samym centrum Kołaczkowa, można przed nim swobodnie zaparkować.

 

Anna Kubiak z sieci Tęcza
Sklep sieci Tęcza Gminnej Spółdzielni we Wrześni w Bierzglinku przy ulicy Bukowej 27. To obszerny klimatyzowany sklep spożywczo-przemysłowy, czynny od poniedziałku do piątku od 6.00 do 20.00, w soboty od 6.00 do 18.00, w niedziele od 9.00 do 13.00. Szczególnie poleca szeroki asortyment nabiału, w tym z wrzesińskiej spółdzielni mleczarskiej, duży wybór chemii, zniczy, alkoholi i prasę. W sklepie wywieszono tablicę korkową, na której chętni mogą powiesić swoje ogłoszenia i zawiadomienia. Przed sklepem spory parking dla rowerów i samochodów.

 

Barbara Kubiaczyk, Sklep Spożywczo-Przemysłowy w Ratajach (gmina Pyzdry)
Niemal od początku istnienia, czyli od 19 lat, związana jest z nim Barbara Kubiaczyk. Najpierw była ekspedientką. Sklep przejęła 10 lat temu, gdy poprzednia właścicielka wyjechała za granicę. Czynny od 6.30 (w niedziele od 9.00) do 22.00. Można w nim kupić artykuły spożywcze, co sobotę świeże ciasto od Kuczory, ale zdecydowanie największym powodzeniem cieszą się alkohole. Gros klientów stanowią miejscowi. Sąsiedztwo drogi wojewódzkiej powoduje, że na małe zakupy zatrzymują się także „obcy”.

 

Ostatnio zmieniany piątek, 09.09.2016, 13:51

Społeczności

Wiadomości Wrzesińskie oraz Wydawnictwo KROPKA J.W.Śliwczyńscy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie oraz wykorzystywanie materiałów bez zgody, zabronione. Redakcja nie odpowiada za treści publikowane w komentarzach oraz w dyskusjach na forum dokładając jednak wszelkich starań do procesu moderacji tych naruszających netykietę.