A+ A A-
Michał Wiśniewski dla KaPi                   Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz zbliżającego się Nowego Roku…
„Wypowiadamy umowę i prosimy o zwrot narzędzi” – pismo mniej więcej takiej treści przysłała francuska firma VALEO do wrzesińskiej fabryki SIWL. – Dla…
Dziennikarze tradycyjnie polecają swoje teksty na dzień przed ukazaniem się gazety.
Był piątek. Powoli zapadał zmrok, a w budynku przy Kaliskiej 1D z każdą chwilą przybywało gości...
Na gospodarczej mapie powiatu pojawił się nowy punkt - market budowlany firmy Wagrol w Bierzglinku.      
Zapraszamy na Seminarium biznesowe, które odbędzie się 18 listopada o godz. 15:00 w redakcji „Wiadomości Wrzesińskich” przy ul. Kaliskiej 1D we Wrześni.
O problemach i bolączkach, ale też pozytywach pracy w spółdzielni mówi nam Bogdan Dobrychłop, od niedawna zastępca prezesa WSM.
Tylko dla czytelników „Wiadomości Wrzesińskich” mamy rabat na zakup biletu na Golden Marketing Conference 2016 w Poznaniu.
Mięso polskiego ślimaka jest przysmakiem na całym świecie. Jego afrykańska odmiana hodowana jest na terenie powiatu wrzesińskiego. 
24 października odbyła się uroczysta gala z okazji otwarcia fabryki Volkswagena w Białężycach. Prezentujemy materiał wideo z linii produkcyjnej nowego modelu VW Crafter.
19 listopada w sali sesyjnej Urzędu Gminy w Kołaczkowie odbędzie się szkolenie na temat rosnącego zagrożenia wirusem ASF, a więc afrykańskiego pomoru świń.…
Nie było oficjalnego przecięcia wstęgi ani pokropienia wodą święconą – było uściśnięcie dłoni i symboliczne przekazanie przez zarząd Volkswagena nowej fabryki pracownikom. W…
O godz. 12.30 rozpoczęła się gala otwarcia nowej fabryki Volkswagena pod Wrześnią. 
Autostrada Wielkopolska przygotowuje duże inwestycje w gminie Września. 
W najbliższą niedzielę 23 października Wrześnię znowu opanuje targowa atmosfera. 

Społeczności

Wiadomości Wrzesińskie oraz Wydawnictwo KROPKA J.W.Śliwczyńscy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie oraz wykorzystywanie materiałów bez zgody, zabronione. Redakcja nie odpowiada za treści publikowane w komentarzach oraz w dyskusjach na forum dokładając jednak wszelkich starań do procesu moderacji tych naruszających netykietę.