A+ A A-

Turniej z niespodziankami i transmisją na żywo

czwartek, 20.08.2015, 11:38

Kolejny raz w naszym mieście odbędą się Mistrzostwa Polski Oldbojów w Siatkówce Plażowej. Zawody będą transmitowane na żywo.W najbliższy weekend boiska Wrzesińskich Obiektów Sportowo-Rekreacyjnych przy Gnieźnieńskiej będą areną imprezy firmowanej przez Polski Związek Piłki Siatkowej. 

Kilka kategorii wiekowych pozwala zaprezentować się sporej grupie zawodników, najczęściej z bogatą przeszłością siatkarską. 

Swój start zapowiedziało także kilka par wrzesińskich. W tym gronie zobaczymy najwytrwalszych, którzy już ponad dekadę walczą w czempionacie. 

Daniel Więcek i Przemysław Agustyniak mają już na swoim koncie kilka krążków, w tym ten najcenniejszy. Od soboty zaprezentują się w kategorii +110 lat. 

Organizatorzy (działacze KPS Progress i zarazem APP Krispol) zapowiedzieli, że szykują kilka niespodzianek dla kibiców. Wiązać się one będą z konkursami siatkarskimi, ale też będą rozlosowywane i rozdawane. 

Najcenniejsze będą karnety na mecze najbliższego sezonu APP Krispol. Wygrać także będzie można między innymi koszulki. Dzieci mogą liczyć na słodycze. 

Wystarczy przyjść na turniej, pokibicować siatkarzom, pochwalić się swoją sprawnością lub liczyć na łut szczęścia. Gra warta jest świeczki.

Godziny turniejowych zmagań można znaleźć na plakacie, który zamieszczamy poniżej. Mogą one ulec niewielkiej zmianie tylko w razie załamania pogody.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem w sobotę już od godz. 9.00 rozgrywki będzie można oglądać na żywo na naszej stronie, w oknie poniżej plakatu. (len)

Ostatnio zmieniany czwartek, 20.08.2015, 11:36

Najczęściej komentowane

najnowsze komentarze

Społeczności

Wiadomości Wrzesińskie oraz Wydawnictwo KROPKA J.W.Śliwczyńscy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie oraz wykorzystywanie materiałów bez zgody, zabronione. Redakcja nie odpowiada za treści publikowane w komentarzach oraz w dyskusjach na forum dokładając jednak wszelkich starań do procesu moderacji tych naruszających netykietę.