A+ A A-

Orkan rozbił rywalki z Poznania

niedziela, 06.11.2016, 07:10

Wrzesińskie siatkarki bez straty seta wygrały ostatni grupowy mecz III ligi. W sobotnie popołudnie na parkiecie hali przy Kaliskiej pokonały ZSMS Poznań.Tylko w pierwszym secie kibice mieli się czym emocjonować. Wrześnianki popełniały nadspodziewanie dużo błędów własnych i wynik przez całą partię oscylował wokół remisu. Gdy rywalki w końcówce wyszły na trzypunktowe prowadzenie (21:18), trener Tomasz Bakoś wziął czas i pierwszy i ostatni raz podniósł głos. Poskutkowało. W grze na przewagi wygrał Orkan.

O dwóch pozostałych setach niewiele można powiedzieć. Od początku olbrzymią przewagę zdobywały nasze siatkarki, a szkoleniowiec Orkana mógł ogrywać wszystkie swoje zawodniczki.

III liga: Orkan Września - ZSMS Poznań 3:0 (24, 16, 13)

Więcej informacji o meczu będzie można znaleźć w piątkowym wydaniu "WW". (len)

Najczęściej komentowane

najnowsze komentarze

Społeczności

Wiadomości Wrzesińskie oraz Wydawnictwo KROPKA J.W.Śliwczyńscy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie oraz wykorzystywanie materiałów bez zgody, zabronione. Redakcja nie odpowiada za treści publikowane w komentarzach oraz w dyskusjach na forum dokładając jednak wszelkich starań do procesu moderacji tych naruszających netykietę.