A+ A A-
Do Wałbrzycha wrześnianie jechali po trzy punkty. W niedzielę wrócili zaledwie z jednym, choć zdobyli dużo więcej piłek.
Pomarańczowi sprawili kibicom miłą niespodziankę w swoim setnym pierwszoligowym meczu. W sobotę ograli trzeci zespół ligi.
Miłosławski Orlik przegrał mecz III ligi z SPS Słupca 1:3. W obu zespołach roiło się od… wrześnian.
Sobotni mecz ze Stalą Nysa, z najbardziej utytułowanym pierwszoligowcem, będzie setnym w historii występów wrześnian na zapleczu siatkarskiej ekstraklasy. Pojedynek będzie mona obejrzeć za darmo.
Wrzesińscy pierwszoligowcy polegli w Siedlcach. W sobotni wieczór walkę z wyżej notowanym rywalem nawiązali tylko w jednym secie.
APP Krispol ograł sąsiada z tabeli, choć wrześnianom przyszło odrabiać straty. Pierwsze skrzypce zagrali Marcin Iglewski i Sebastian Matula.
 W najbliższą środę, 18 stycznia, APP Krispol rozegra kolejny ligowy mecz. Zmierzy się w nim z AGH Kraków.
APP Krispol przegrał 0:3 w hali wicelidera I ligi. Pomarańczowi szczególnie słabo prezentowali się w pierwszych 50 minutach gry.
Z dużym przytupem wkroczyli w nowy rok rekreacyjni siatkarze. W hali przy ul. Kosynierów doszło w niedzielę do kilku zaciętych pojedynków. 
Siatkarze APP Krispol brutalnie zbili młodzież ze Spały. Wrześnianie przełamali fatalną passę i wygrali wyjazdowy mecz I ligi tracąc zaledwie 44 piłki!
Miejscami na podium udział w Świątecznym Turnieju Mini Piłki Siatkowej Dziewcząt rozegranym w Głogowie zakończyły siatkarki reprezentujące UKS Jedynka. Wrześnianki były drugie w…
W sobotni siatkarski wieczór 17 grudnia, przed pierwszoligowym meczem APP Krispol – Ślepsk Suwałki, żegnany był przez sędziowskie środowisko, ale też przez władze gminne i klubowe,…
Uczestniczące w Grupie Mistrzowskiej rozgrywek trzeciej ligi kobiet siatkarki Orkana odniosły drugie zwycięstwo w tej fazie rozgrywek. W sobotnie popołudnie wrześnianki pokonały Barycz…
W sobotnim meczu ze Ślepskiem Suwałki wrzesińscy siatkarze nie zdołali ugrać nawet seta. Świąt nie spędzą w dobrych nastrojach.
W najbliższą sobotę wrześnianie stają przed nie lada wyzwaniem. W swojej hali będą walczyć z suwalskim liderem I ligi.

Najczęściej komentowane

najnowsze komentarze

Społeczności

Wiadomości Wrzesińskie oraz Wydawnictwo KROPKA J.W.Śliwczyńscy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie oraz wykorzystywanie materiałów bez zgody, zabronione. Redakcja nie odpowiada za treści publikowane w komentarzach oraz w dyskusjach na forum dokładając jednak wszelkich starań do procesu moderacji tych naruszających netykietę.