A+ A A-

I liga WTPN bez zmian, w drugiej niespodzianki

poniedziałek, 06.02.2017, 13:30

Gracze pierwszej ligi WTPN wybiegli w minioną niedzielę na parkiet po dwutygodniowej przerwie. Tym razem obyło się bez niespodzianek. Poza meczem Izo-Expert - Capri wygrywały zespoły wyżej notowane.

Futsalowcy z drugiej ligi WTPN rozegrali tym razem dwie kolejki spotkań. Już w pierwszym dniu doszło do sensacyjnego rozstrzygnięcia. Liderujące Fundamenty zremisowały 4:4 z zespołem dołu tabeli - www.letniaprzygoda.eu. W niedzielę gracze www.letniaprzygoda.eu sprawili kolejną niespodziankę pokonując Szerszenie. Techpak, który zaliczył dwa zwycięstwa zbliżył się do lidera na 5 punktów. Dwie wygrane zaliczyli także zawodnicy Auto.Komis.Jańczak.Obłaczkowo.

I liga, kolejka XI

Kopcup.pl – Ignasiak Sport 3:5

Izo-Expert – Capri 2:6

Fachowa Robota Materiały Budowlane Andrzejewski – Studio Viva 4:8

Meble Duszyński – Master Sport 4:8 (2:1)

Mecz prowadzony był w bardzo szybkim tempie, każda ze stron stworzyła sobie wiele okazji bramkowych. O końcowym wyniku zadecydowało chyba to, że gracze Master Sport mecz lepiej wytrzymali to spotkanie kondycyjnie. Wynik meczu w 7. min otworzył Krystian Dzwonarkiewicz. Bramkarz Master Sport zdecydował się na odważne wejście na połowę przeciwnika, wobec tego, że nikt nie zastawił mu drogi do bramki popisał się skutecznym uderzeniem z dystansu. W końcówce pierwszej połowy losy spotkania się odwróciły. Za sprawą trafienia Patryka Buczkowskiego i Sławomira Staniszewskiego zespół Meble Duszyński wyszedł na prowadzenie 2:1.

Na początku drugiej odsłony Master Sport  w bardzo krótkim czasie za sprawą dwóch goli Damian Bernarda i jednego Filipa Janiszewskiego odskoczył na 4:2. Ostatnim momentem, w którym gracze Meble Duszyński nawiązali jeszcze walkę było trafienie Staniszewskiego na 3:4. Potem Master Sport po dwóch trafieniach Norbert Szklarza i jednym Janiszewskiego i Bernarda odskoczył aż na 8:3. Ostatniego gola ustalającego wynik na 4:8 zdobył dla Meble Duszyński w samej końcówce spotkania Dawid Maćkowiak.