A+ A A-

I liga WTPN bez zmian, w drugiej niespodzianki

poniedziałek, 06.02.2017, 13:30

Gracze pierwszej ligi WTPN wybiegli w minioną niedzielę na parkiet po dwutygodniowej przerwie. Tym razem obyło się bez niespodzianek. Poza meczem Izo-Expert - Capri wygrywały zespoły wyżej notowane.Futsalowcy z drugiej ligi WTPN rozegrali tym razem dwie kolejki spotkań. Już w pierwszym dniu doszło do sensacyjnego rozstrzygnięcia. Liderujące Fundamenty zremisowały 4:4 z zespołem dołu tabeli - www.letniaprzygoda.eu. W niedzielę gracze www.letniaprzygoda.eu sprawili kolejną niespodziankę pokonując Szerszenie. Techpak, który zaliczył dwa zwycięstwa zbliżył się do lidera na 5 punktów. Dwie wygrane zaliczyli także zawodnicy Auto.Komis.Jańczak.Obłaczkowo.

I liga, kolejka XI

Kopcup.pl – Ignasiak Sport 3:5

Izo-Expert – Capri 2:6

Fachowa Robota Materiały Budowlane Andrzejewski – Studio Viva 4:8

Meble Duszyński – Master Sport 4:8 (2:1)

Mecz prowadzony był w bardzo szybkim tempie, każda ze stron stworzyła sobie wiele okazji bramkowych. O końcowym wyniku zadecydowało chyba to, że gracze Master Sport mecz lepiej wytrzymali to spotkanie kondycyjnie. Wynik meczu w 7. min otworzył Krystian Dzwonarkiewicz. Bramkarz Master Sport zdecydował się na odważne wejście na połowę przeciwnika, wobec tego, że nikt nie zastawił mu drogi do bramki popisał się skutecznym uderzeniem z dystansu. W końcówce pierwszej połowy losy spotkania się odwróciły. Za sprawą trafienia Patryka Buczkowskiego i Sławomira Staniszewskiego zespół Meble Duszyński wyszedł na prowadzenie 2:1.

Na początku drugiej odsłony Master Sport  w bardzo krótkim czasie za sprawą dwóch goli Damian Bernarda i jednego Filipa Janiszewskiego odskoczył na 4:2. Ostatnim momentem, w którym gracze Meble Duszyński nawiązali jeszcze walkę było trafienie Staniszewskiego na 3:4. Potem Master Sport po dwóch trafieniach Norbert Szklarza i jednym Janiszewskiego i Bernarda odskoczył aż na 8:3. Ostatniego gola ustalającego wynik na 4:8 zdobył dla Meble Duszyński w samej końcówce spotkania Dawid Maćkowiak.

 

Najczęściej komentowane

najnowsze komentarze

Społeczności

Wiadomości Wrzesińskie oraz Wydawnictwo KROPKA J.W.Śliwczyńscy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie oraz wykorzystywanie materiałów bez zgody, zabronione. Redakcja nie odpowiada za treści publikowane w komentarzach oraz w dyskusjach na forum dokładając jednak wszelkich starań do procesu moderacji tych naruszających netykietę.