A+ A A-

Lider I ligi utrzymuje przewagę

poniedziałek, 23.01.2017, 18:22

W pierwszej lidze WTPN doszło do pojedynku lidera z wiceliderem. Studio Viva nie zdołało zmniejszyć strat do Ignasiak Sport. Kilka niespodzianek odnotowano w dwóch rozegranych kolejkach drugiej ligi.I liga, kolejka X

Fachowa Robota Materiały Budowlane Andrzejewski – Meble Duszyński 2:7

Master Sport – Izo-Expert 5:3

Capri – Kopcup.pl 4:3 (1:1)

Spotkanie okazało się bardzo zacięte, jego losy ważyły się do samego końca. Do przerwy po bramkach Jakuba Cierpiszewskiego dla Capri i Marcina Tarczewskiego dla Kopcup.pl był remis. Chwilę po rozpoczęciu drugiej części gry rozgrywający świetne spotkanie Cierpiszewski zdobył dla Capri drugiego gola. W 29. min Dawid Goclik podwyższył na 3:1. Kolejne gole padły dopiero w 37. min. Najpierw Aleksander Kaczor zniwelował straty Kopcup.pl do jednej bramki, ale po chwili Cierpiszewski ponownie trafiając podwyższył na 4:2. W 39. min Mateusz Szuba trafił na 3:4 i doszło do ciekawej końcówki, w której jednak zawodnikom Kopcup.pl nie udało się już doprowadzić do wyrównania.

Studio Viva – Ignasiak Sport 3:3 (2:1) 

Mecz jak przystało na dwie czołowe drużyny ligi okazał się świetnym widowiskiem. Gra cały czas prowadzona była w bardzo szybkim tempie, a sama końcówka meczu zadowoliłaby najbardziej wybrednych kibiców. Wynik spotkania wykorzystując sytuację sam na sam z bramkarzem Ignasiak Sport otworzył w 10. min Kamil Klechammer. Już minutę późnie do wyrównania doprowadził Jakub Zakrzewicz. W 18. min mocnym uderzeniem z dystansu na 2:1 Studio Viva wyprowadził Paweł Rydliński.

W drugiej połowie gra zdecydowanie się zaostrzyła. Nikt niczego nie chciał odpuszczać. W  23. min doszło do ponownego wyrównania. Po strzale Adriana Koguta piłka trafiła w poprzeczkę bramki Studio Viva, ale Zakrzewiczowi po dobitce udało się futbolówkę skierować do siatki głową. W 29. min Rydliński na bramkę zamienił przyznany rzut karny i Ignasiak Sport ponownie musiał odrabiać straty. Wprowadzenie do gry zawodnika z pola zamiast bramkarza przyniosło powodzenie graczom Ignasiak Sport w 39. min. Na 3:3 trafił Łukasz Fechner. W samej końcówce manewr z zamianą bramkarza na zawodnika z pola zastosowało Studio Viva. Graczom tego zespołu nie udało się już jednak w ostatnich sekundach przechylić szali zwycięstwa na własną korzyść.

W drugiej lidze tym razem rozegrano dwie kolejki spotkań. Już pierwszy sobotni mecz zakończył się sensacyjnie. Po 13. kolejkach bez porażki swojego pogromcę znalazły Fundamenty. Pierwsi lidera ograli zawodnicy Auto.Komis.Jańczak.Obłaczkowo. Wcześniej remisując Fundamenty również straciły punkty za sprawą tego zespołu. Przedostatnia w tabeli drużyna www.letnia.przygoda.eu pokonała natomiast plasujący się na trzeciej pozycji Mont-Mar Marzenin.

Niedziela również przyniosła kilka ciekawych wyników. Wicelider Gamatechnik zremisował z Fundamentami. Drugie zwycięstwo zanotowały Szerszenie i Autokomis.Jańczak.Obłaczkwo. RC

 

Najczęściej komentowane

najnowsze komentarze

Społeczności

Wiadomości Wrzesińskie oraz Wydawnictwo KROPKA J.W.Śliwczyńscy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie oraz wykorzystywanie materiałów bez zgody, zabronione. Redakcja nie odpowiada za treści publikowane w komentarzach oraz w dyskusjach na forum dokładając jednak wszelkich starań do procesu moderacji tych naruszających netykietę.