A+ A A-

Powstańcy uczczeni mimo deszczu (galeria/wideo)

niedziela, 11.12.2016, 18:41

W niedzielne wczesne popołudnie blisko 300 zawodników wystartowało w II Biegu im. Powstańców Wielkopolskich. Na ulicach miasta rywalizowali seniorzy, przy ulicy Koszarowej młodzież.-  My ryzykujemy lekkim przeziębieniem, oni ryzykowali życiem – skwitował dużą frekwencję jeden z rozgrzewających się biegaczy.
Biegano na 10 km, choć faktycznie dystans był minimalnie krótszy. Wśród mężczyzn najlepszy był Tomasz Szymkowiak, w kategorii kobiet równych sobie nie miała Magdalena Lewandowska.
O tym dlaczego start był w innymi miejscu niż meta, z jakiego powodu zniknęło 400 m trasy, czym zachwycony był starosta i jak wyglądała czołówka wszystkich biegów będzie można przeczytać w piątkowym wydaniu „WW”. (len)

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 12.12.2016, 13:52

Najczęściej komentowane

najnowsze komentarze

Społeczności

Wiadomości Wrzesińskie oraz Wydawnictwo KROPKA J.W.Śliwczyńscy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie oraz wykorzystywanie materiałów bez zgody, zabronione. Redakcja nie odpowiada za treści publikowane w komentarzach oraz w dyskusjach na forum dokładając jednak wszelkich starań do procesu moderacji tych naruszających netykietę.