A+ A A-

Igrzyska starszej młodzieży

poniedziałek, 26.09.2016, 10:30
Magda i Paulina to najszybsze wrześnianki Magda i Paulina to najszybsze wrześnianki   

Jak co rok we wrześniu stadion przy Kaliskiej gościł lekkoatletów szkół ponadgimnazjalnych. Piątkowe mistrzostwa powiatu były eliminacją do szczebla wojewódzkiego.Kilka wyników mogło zadowolić, ale nie można tego powiedzieć o frekwencji. W zawodach brały udział cztery szkoły, jednak w wielu konkurencjach nie było nawet trzech startujących, by przyznać medale.

Najciekawiej wyglądała rywalizacja w biegu na 100 m dziewcząt. Tym razem Paulina Guzowska z ZSTiO (12,26 s) wyprzedziła Magdalenę Wszelaką z LO (12,40 s).

Wszystkich zwycięzców konkurencji oraz tych, którzy zakwalifikowali się na mistrzostwa Wielkopolski będzie można znaleźć w piątkowym wydaniu „WW”. Tam też zamieścimy relację i więcej zdjęć z imprezy. (len)

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 26.09.2016, 15:21

Najczęściej komentowane

najnowsze komentarze

Społeczności

Wiadomości Wrzesińskie oraz Wydawnictwo KROPKA J.W.Śliwczyńscy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie oraz wykorzystywanie materiałów bez zgody, zabronione. Redakcja nie odpowiada za treści publikowane w komentarzach oraz w dyskusjach na forum dokładając jednak wszelkich starań do procesu moderacji tych naruszających netykietę.