A+ A A-

Michalski bez parolimpijskiego medalu w Rio

sobota, 10.09.2016, 08:45
M. Michalski niemal zawsze stawał na podium. W Rio konkurenci byl szybsi M. Michalski niemal zawsze stawał na podium. W Rio konkurenci byl szybsi  

Pochodzący z Węgierek Mateusz Michalski zajął 5. miejsce w biegu na 100 m Paraolimpiady w Rio. Medal był poza zasięgiem naszego niedowidzącego sprintera.Wrześnianin startował w grupie T13, dostał się do piątkowego finału, ale tam ustąpił pola Irlandczykowi Jasonowi Smythowi (10,64 s) i trzem innym konkurentom.

O tym, dlaczego nasz mistrz Paraolimpiady z Londynu nie stanął na podium, dlaczego miał zdecydowanie groźniejszych rywali niż cztery lata temu i jaki uzyskał czas, będzie można przeczytać w piątkowym wydaniu „WW”. (len)

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 12.09.2016, 11:33

Najczęściej komentowane

najnowsze komentarze

Społeczności

Wiadomości Wrzesińskie oraz Wydawnictwo KROPKA J.W.Śliwczyńscy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie oraz wykorzystywanie materiałów bez zgody, zabronione. Redakcja nie odpowiada za treści publikowane w komentarzach oraz w dyskusjach na forum dokładając jednak wszelkich starań do procesu moderacji tych naruszających netykietę.