A+ A A-

Pełne podium dziewczyn Hwaranga

czwartek, 22.12.2016, 13:10

W Jarocinie odbył się turniej International Girls & Woman Cup w Taekwondo Olimpijskim. W zawodach kończących rok 2016 wystartowało 120 zawodniczek. W tym gronie były trzy reprezentantki UKS Hwarang Września. Pierwsze miejsce w kategorii +59 kg kadetek wywalczyła Weronika Przybysz. Aleksandra Andrzejczak zajęła drugą lokatę w kategorii –44 kg juniorek. Brązowy medal w kategorii –33 kg kadetek przypadł w udziale Wiktorii Grześkowiak. 

– Podeszliśmy do tego turnieju na luzie, traktując go sparingowo przed zbliżającym się Pucharem Polski. Ta ważna dla nas impreza odbędzie się na początku stycznia w Swarzędzu. Dziewczyny spisały się świetnie, zajmując całe podium – podsumowuje występ prezes Hwaranga Tomasz Haremza.

Ostatnio zmieniany czwartek, 22.12.2016, 13:26

Najczęściej komentowane

najnowsze komentarze

Społeczności

Wiadomości Wrzesińskie oraz Wydawnictwo KROPKA J.W.Śliwczyńscy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie oraz wykorzystywanie materiałów bez zgody, zabronione. Redakcja nie odpowiada za treści publikowane w komentarzach oraz w dyskusjach na forum dokładając jednak wszelkich starań do procesu moderacji tych naruszających netykietę.