A+ A A-

Karatecy WKK idą za ciosem (galeria)

niedziela, 18.12.2016, 09:42

Po świetnym występie w Kościanie młodzi karatecy WKK kompletnie zdominowali zawody rozegrane w Swarzędzu. Wrześnianie oprócz 20 zdobytych medali zwyciężyli w rankingu klubów jak i startów indywidualnych.XI Swarzędzkie Mistrzostwa Karate o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Swarzędz rozegrano 11 grudnia. Organizatorem turnieju był Swarzędzki Klub Karate – Do „Fighter”. Występujący w ośmioosobowym składzie zawodnicy Wrzesińskiego Klubu Karate prowadzeni przez trenera Arkadiusza Borowicza zdobyli łącznie aż 20 medali, w tym 13 złotych, 4 srebrne i 3 brązowe. 

Ponownie nie zawiodła drużyna WKK, która tym razem wystąpiła w trochę zmienionym w stosunku do ubiegłego tygodnia składzie. Złoto w kata wywalczył zespół w składzie: Klaudiusz Bandulik, Karol Kostrzewa i Jakub Sworek. W konkurencjach indywidualnych znakomicie zaprezentował się najmłodszy, siedmioletni Filip Szymański zdobywając złote medale w kihonie i fantomie.

Klaudiusz Bandulik zdobył złoto w drużynie, srebro w kata i złoto w kumite. Kacper Joachimiak wywalczył złoto w kata i złoto w fantomie. Karol Kostrzewa: złoto w drużynie, złoto w kata i złoto w kumite. Marika Rybak: brąz w kata, brąz w fantomie. Julia Polaczyk złoto w drużynie, srebro w kata, brąz w kumite. Julia Sworek: złoto w kata, srebro w fantomie. Jakub Sworek: złoto w drużynie, złoto w kata, srebro w kumite. RC

 

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 19.12.2016, 14:46

Najczęściej komentowane

najnowsze komentarze

Społeczności

Wiadomości Wrzesińskie oraz Wydawnictwo KROPKA J.W.Śliwczyńscy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie oraz wykorzystywanie materiałów bez zgody, zabronione. Redakcja nie odpowiada za treści publikowane w komentarzach oraz w dyskusjach na forum dokładając jednak wszelkich starań do procesu moderacji tych naruszających netykietę.