A+ A A-
Zespół Szkół w Marzeninie gościł najmłodszych szachistów biorących udział w kolejnym cyklu turniejów Pierwszy szachowy krok. Za planszami zasiadło ponad 50 adeptów królewskiej…
W pierwszy weekend stycznia odbył się Międzynarodowy Puchar Polski Swarzędz Cup. W zmaganiach z powodzeniem wzięło udział ośmioro zawodników UKS Hwarang Września. 
Najważniejsze pojedynki z grudniowej gali Slugfest 9 we Wrześni można już zobaczyć za darmo na portalu YouTube.
Kontynuujemy nasz plebiscyt na Sportowca Roku 2016. W ubiegłym tygodniu prezentowaliśmy kandydatów w grupie seniorów, w tym przedstawiamy dwie kolejne kategorie. Nasz plebiscyt…
Przełom rok sprzyja podsumowaniom. Plebiscyty dają czytelnikom narzędzie do decydowania. Wychodząc z tego założenia ruszamy z plebiscytem na najpopularniejszych z najlepszych ludzi sportu…
Młodzi zawodnicy Wrzesińskiego Klubu Karate brali po raz ostatni w tym roku udział w zawodach. Start w Śremie przyniósł ponownie mnóstwo medali.
W Jarocinie odbył się turniej International Girls & Woman Cup w Taekwondo Olimpijskim. W zawodach kończących rok 2016 wystartowało 120 zawodniczek. W tym…
IV Turniej „Sienkiewicz gra w szachy” zgromadził w minioną sobotę 70 młodych zawodników. W gościnnej auli wrzesińskiego liceum gra szła o pamiątkowe medale. 
Po świetnym występie w Kościanie młodzi karatecy WKK kompletnie zdominowali zawody rozegrane w Swarzędzu. Wrześnianie oprócz 20 zdobytych medali zwyciężyli w rankingu klubów…
W miniony weekend w Olsztynie rozegrano Międzynarodowy Puchar Polski w Taekwondo Olimpijskim. Na tatami hali Urania wystartowało blisko 500 zawodników i zawodniczek w tym pięcioro z Hwaranga Września.
26 listopada w Gnieźnie odbył się Puchar Wielkopolski w Karate Tradycyjnym. W zawodach wystartowało 150 zawodników i zawodniczek z sześciu klubów Wielkopolski, w tym reprezentanci UKS KT Orzeł Września.
Czwarte miejsce w klasyfikacji medalowej i 27 krążków różnego koloru to najnowsze osiągnięcie Wrzesińskiego Klubu Karate. Wszystko działo się w miniony weekend podczas…
Po raz dwudziesty już rozegrano Wielobój Gier Zespołowych o Mistrzostwo Powiatu Wrzesińskiego Pracowników Oświaty. Zwycięzcami turnieju okazali się zawodnicy reprezentujący Gminę Września.
70 młodych zawodników wystartowało w kolejnym turnieju cyklu „Pierwszy i drugi krok szachowy”. Od kilkunastu lat gospodarzem zawodów jest Zespół Szkół w Marzeninie.
Zawodnicy Wrzesińskiego Klubu Karate ponownie świetnie zaprezentowali się podczas zawodów. Tym razem młodzi wrześnianie błyszczeli podczas mistrzostw Wielkopolski w Krotoszynie.

Najczęściej komentowane

najnowsze komentarze

Społeczności

Wiadomości Wrzesińskie oraz Wydawnictwo KROPKA J.W.Śliwczyńscy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie oraz wykorzystywanie materiałów bez zgody, zabronione. Redakcja nie odpowiada za treści publikowane w komentarzach oraz w dyskusjach na forum dokładając jednak wszelkich starań do procesu moderacji tych naruszających netykietę.