Gracze pierwszej ligi WTPN wybiegli w minioną niedzielę na parkiet po dwutygodniowej przerwie. Tym razem obyło się bez niespodzianek. Poza meczem Izo-Expert - Capri wygrywały zespoły wyżej notowane.

Do Wałbrzycha wrześnianie jechali po trzy punkty. W niedzielę wrócili zaledwie z jednym, choć zdobyli dużo więcej piłek.

Victoria pokonała Vitcovię Witkowo w swoim pierwszym meczu sparingowym. Podczas spotkania przewaga wrześnian była znaczna, ale zabrakło im nieco skuteczności.

Pomarańczowi sprawili kibicom miłą niespodziankę w swoim setnym pierwszoligowym meczu. W sobotę ograli trzeci zespół ligi.

Miłosławski Orlik przegrał mecz III ligi z SPS Słupca 1:3. W obu zespołach roiło się od… wrześnian.

Victoria Września pozyskała dwóch nowych zawodników. Obaj to piłkarze ofensywni.

Sobotni mecz ze Stalą Nysa, z najbardziej utytułowanym pierwszoligowcem, będzie setnym w historii występów wrześnian na zapleczu siatkarskiej ekstraklasy. Pojedynek będzie mona obejrzeć za darmo.

W pierwszej lidze WTPN doszło do pojedynku lidera z wiceliderem. Studio Viva nie zdołało zmniejszyć strat do Ignasiak Sport. Kilka niespodzianek odnotowano w dwóch rozegranych kolejkach drugiej ligi.

Zespół Szkół w Marzeninie gościł najmłodszych szachistów biorących udział w kolejnym cyklu turniejów Pierwszy szachowy krok. Za planszami zasiadło ponad 50 adeptów królewskiej gry.


Końcowym sukcesem Płomienia zakończył się zorganizowany przez nekielski klub Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Nekla. Gospodarze tylko raz zremisowali wygrywając pozostałe spotkania.

Najczęściej komentowane

najnowsze komentarze

Społeczności

Wiadomości Wrzesińskie oraz Wydawnictwo KROPKA J.W.Śliwczyńscy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie oraz wykorzystywanie materiałów bez zgody, zabronione. Redakcja nie odpowiada za treści publikowane w komentarzach oraz w dyskusjach na forum dokładając jednak wszelkich starań do procesu moderacji tych naruszających netykietę.