A+ A A-
Po 8 kolejce Ligi Halowej Energosieć Pyzdry nadal prowadzi w tabeli, a tak wysoką pozycję potwierdza wynik z FC Osiedle 16:4.
W sobotę 28 stycznia uczniowie Gimnazjum w Pyzdrach bawili się na Balu Gimnazjalnym.
W sobotni poranek harcerze, ich rodzice i zaproszeni goście wzięli udział w otwarciu harcówki, która mieści się w budynku Szkoły Zawodowej przy ul.…
Przedszkole "Bajkowy Świat" zorganizowało uroczyste obchody Dnia Babci i Dziadka.
W niedzielę rozegrano 7. kolejkę Halowej Ligi Piłki Nożnej w Pyzdrach. W pojedynku na szczycie między Energosiecią Pyzdry a Wartą Pyzdry padł wynik 6:2.…
Przedszkole Publiczne "Bajkowy Świat" w Pyzdrach organizuje akcję charytatywną po hasłem: "Kto pluszaka podaruje - Kasi zdrowie podratuje".
Drużynowe drużyny harcerskiej oraz gromady zuchowej z Pyzdr postanowiły włączyć się w akcję charytatywną dla chorej Kasi Matysiak.
Ponad 14 837 zł zebrano podczas 25. Finału WOŚP w Pyzdrach. To największe osiągnięcie w historii tej imprezy w królewskim mieście.
13 stycznia w restauracji Pavilon w Pyzdrach odbyła się konferencja "Turystyka i rekreacja - pomysł na biznes". Organizatorami byli burmistrz Pyzdr i Lokalna…
15 stycznia w Pyzdrach zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Początek występów o godz. 16.00. Miejsce akcji: sala widowiskowo-sportowa.
Nowy chodnik o długości 210 metrów pojawi się przy ul. Polnej w Pyzdrach. Ostateczny termin realizacji wyznaczono na 30 czerwca.
Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Pyzdrach chce zatrudnić asystenta rodziny. Oferty można składać do 20 stycznia do godz. 15.00 w siedzibie ośrodka, bądź…
Zima to idealny moment do przycinki drzew. Takowe ruszyły w centrum Pyzdr za sprawą zakładu komunalnego.
W niedzielę odbyła się 6. kolejka Halowej Ligii Piłki Nożnej w Pyzdrach. Prowadzenie w tabeli utrzymała Energosieć Pyzdry.
W Trzech Króli rozegrano piątą kolejkę Halowej Ligi Piłki Nożnej w Pyzdrach. W pojedynku na szczycie między Borzykowem Elewacją a Energosiecią Pyzdry padł…

Pogoda w Pyzdrach

Najczęściej komentowane

Informator gminny
Zmienił się numer? Poinformuj nas. 61 437-49-50
Instytucja Telefon
Centrum ratunkowe 112
Policja 997
Straż pożarna 998
Pogotowie ratunkowe 999
Posterunek Policji 61 437-53-60
Urząd Miasta i Gminy 61 276-83-33

najnowsze komentarze

Społeczności

Wiadomości Wrzesińskie oraz Wydawnictwo KROPKA J.W.Śliwczyńscy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie oraz wykorzystywanie materiałów bez zgody, zabronione. Redakcja nie odpowiada za treści publikowane w komentarzach oraz w dyskusjach na forum dokładając jednak wszelkich starań do procesu moderacji tych naruszających netykietę.