A+ A A-

O rolnictwie i wsi bez wojewody (galeria)

poniedziałek, 30.01.2017, 20:44

„Wspólnie dla wielkopolskiej wsi” – to hasło poniedziałkowego spotkanie z  rolnikami i mieszkańcami wsi, które odbyło się Nekielskim Ośrodku Kultury. Plakaty zapowiadające spotkanie wyraźnie sugerowały, że gościem prelekcji będzie wojewoda wielkopolski Zbigniew Hofman. Jednak kilkudziesięciu rolników, przybyłych do NOK-u było zawiedzionych. Wojewoda się nie pojawił, a tylko objął patronatem spotkanie.
Do Nekli przyjechali m.in. Karolina Dera-Szymańska zastępca dyrektora Wielkopolskiego Oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, dyrektor Agencji Nieruchomości Rolnych w Poznaniu Wojciech Perczak oraz Małgorzat Seidler z Agencji Rynku Rolnego.
Pojawili się także wrzesińscy specjaliści od rolnictwa  mi.n. Małgorzata Cichacka dyrektor powiatowego biura Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Romuald Juściński, Powiatowy Lekarz Weterynarii oraz Karol Jankowski kierownik biura powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.
O czym mówili prelegenci , a także co o spotkaniu sądzą rolnicy w piątek w „Wiadomościach Wrzesińskich”. (tom)

 

Ostatnio zmieniany wtorek, 31.01.2017, 10:21

pogoda w Nekli

Najczęściej komentowane

Informator gminny
Zmienił się numer? Poinformuj nas. 61 437-49-50
Instytucja Telefon
Centrum ratunkowe 112
Policja 997
Straż pożarna 998
Pogotowie ratunkowe 999
Urząd Miasta i Gminy 61 438-60-11
Poczta - Targowa Górka 61 438-66-28

najnowsze komentarze

Społeczności

Wiadomości Wrzesińskie oraz Wydawnictwo KROPKA J.W.Śliwczyńscy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie oraz wykorzystywanie materiałów bez zgody, zabronione. Redakcja nie odpowiada za treści publikowane w komentarzach oraz w dyskusjach na forum dokładając jednak wszelkich starań do procesu moderacji tych naruszających netykietę.