A+ A A-

Debata o referendum na żywo na Facebooku

sobota, 19.11.2016, 16:26

W niedzielę w Nekielskim Ośrodku Kultury odbędzie się spotkanie informacyjne i debata na temat referendum, które odbędzie się obyć 11 grudnia. Wtedy mieszkańcy gminy zdecydują czy gmina ma kupić zespół parkowo-pałacowy, czy nie?Aby ułatwić podjęcie decyzji, burmistrz Karol Balicki zorganizował spotkanie otwarte na którym opowie o negocjacjach ze spadkobiercami rodziny Żółtowskich.
Podczas spotkania przewidziana jest dyskusja, podczas której głos zabiorą zarówno zwolennicy jak i przeciwnicy kupna obiektu.
Początek godzina 18.00.
Ci którzy nie będą mogli wziąć udział w debacie będą mogli obserwować ją na żywo na oficjalnym profilu „Wiadomości Wrzesińskich” na Facebooku. Relacja na https://www.facebook.com/wrzesnia.info

pogoda w Nekli

Najczęściej komentowane

Informator gminny
Zmienił się numer? Poinformuj nas. 61 437-49-50
Instytucja Telefon
Centrum ratunkowe 112
Policja 997
Straż pożarna 998
Pogotowie ratunkowe 999
Urząd Miasta i Gminy 61 438-60-11
Poczta - Targowa Górka 61 438-66-28

najnowsze komentarze

Społeczności

Wiadomości Wrzesińskie oraz Wydawnictwo KROPKA J.W.Śliwczyńscy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie oraz wykorzystywanie materiałów bez zgody, zabronione. Redakcja nie odpowiada za treści publikowane w komentarzach oraz w dyskusjach na forum dokładając jednak wszelkich starań do procesu moderacji tych naruszających netykietę.