A+ A A-
Młodzież z Gimnazjum w Kołaczkowie przygotowuje ekranizację „Chłopów” Władysława Reymonta. Premiera filmu odbędzie się w maju w 150. rocznicę urodzin noblisty.
Początek ferii zimowych w Kołaczkowie dzieci i młodzież spędziły na sportowo.
Turniej piłkarski między wychowankami a pracownikami OWDiR-u uświetnił rozpoczęcie tegorocznych ferii.
29 stycznia w hali sportowej w Kołaczkowie rozegrano Turniej Halowy Oldbojów 50+. Drużyna z gminy Kołaczkowo zajęła trzecie miejsce.
Dzień Babcia i Dziadka uroczyście obchodzono we Wszemborzu. Wszystko dzięki inicjatywie proboszcza ks. Roberta Lewickiego i miejscowej szkoły.
Mieszkańcy zapowiedzieli dalsze protesty w sprawie budowy 8 kurników w Sokolnikach, które zamierza wybudować firma Pasz-Konspol. Może zapobiec im tylko wójt Teresa Waszak…
Dzisiaj zmarł Tomasz Filipiak który od kilku miesięcy walczył z nowotworem mózgu. Jego historia poruszyła cały powiat wrzesiński.
W poniedziałek w Urzędzie Gminy w Kołaczkowie odbyło się spotkanie wójta i radnych z nauczycielami rodzicami i mieszkańcami. Tematem była reforma oświaty wywołana…
27 stycznia o godz. 10.00 w Urzędzie Gminy w Kołaczkowie odbędzie się rozprawa administracyjna w sprawie budowy fermy drobiu w Sokolnikach.
Firma Strabag z Pruszkowa będzie budowała drogi gminne przy ul. Spokojnej w Sokolnikach, ul. Słonecznej w Borzykowie i drogę gminną Żydowo-Borzykowo - Kołaczkowo.
23 stycznia o godz. 15.00 w Urzędzie Gminy w Kołaczkowie odbędzie się wspólne posiedzenie komisji w sprawie reformy oświaty.
20  stycznia o godz. 18.30 w kościele parafialnym w Kołaczkowie odbędzie się koncert Katarzyny Zawady zatytułowany „Pomyśl o mnie" z okazji 80. rocznicy urodzin Anny German. Wstęp wolny.
Wójt Teresa Waszak przedstawiła dzisiaj projekt reformy oświaty w gminie Kołaczkowo. Sieć szkół ma składać się z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kołaczkowie, trzech ośmioklasowych…
Sportowcy gminy Kołaczkowo podsumowali 2016 rok. Z tej okazji 12 stycznia br. odbyło się spotkanie w pałacu Reymonta w Kołaczkowie.
W czwartek w Szkole Podstawowej w Bieganowie odbyła się druga edycja przeglądu zimowo-świątecznego „You can sing”.

Pogoda w Kołaczkowie

Najczęściej komentowane

Informator gminny
Zmienił się numer? Poinformuj nas. 61 437-49-50
Instytucja Telefon
Centrum ratunkowe 112
Policja 997
Straż pożarna 998
Pogotowie ratunkowe 999
Ośrodek zdrowia 61 438-50-80
Poczta 61 438-53-28
Posterunek Policji 61 438-50-77
Urząd Miasta i Gminy 61 43853-24

najnowsze komentarze

Społeczności

Wiadomości Wrzesińskie oraz Wydawnictwo KROPKA J.W.Śliwczyńscy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie oraz wykorzystywanie materiałów bez zgody, zabronione. Redakcja nie odpowiada za treści publikowane w komentarzach oraz w dyskusjach na forum dokładając jednak wszelkich starań do procesu moderacji tych naruszających netykietę.